خانه / محصول / شیر Flap Valve

شیر Flap Valve

ساخت شیر Flap Valve

این صفحه مختص آشنایی با شیر دریچه تخلیه می باشد

شیر دریچه تخلیه

نام دیگر Flap Valve  شیر دریچه تخلیه است.

شیر دریچه تخلیه را در انتهای خطوط نصب کرده و جهت جلو گیری از برگشت آب و یا سیال های دیگر به سیستم، از این شیر استفاده می کنند.

نحوه استفاده کردن از این شیر به این صورت است که با فشار سیال (آب گاز و … ) دریچه لولایی شکل باز شده و سیال اجازه عبور به فضای آزاد را پیدا می کند. در زمانی که سیال از داخل لوله قطع می شود دیسبک شیر به واسطه اهرمی که درون لولا قرار دارد بسته می شود و مانع ورود هرگونه زباله و یا سیال های آب و گاز و … می گردد.

از شیر دریچه تخلیه Flap Valve  بیشتر در خطوط تخلیه آب و فاضلاب به داخل رودخانه ، فضای سبز ، استخر ، فضای آزاد و … استفاده می گردد.

از دیگر استفاده های این شیر می توان به جهت جلوگیری از وارد شدن آب رودخانه یا استخر و … به داخل سیستم تخلیه ( به علت اینکه درب دریچه بسته می گردد) در زمانی که ارتفاع آب افزایش پیدا می کند و همچنین جهت جلوگیری از وارد شدن حشرات موزی به داخل سیستم انتقال آب مجموعه ، از این شیر استفاده می گردد

شیر دریچه تخلیه

شیر Flap Valve

 

صفحات مشابه با این نوشته:

آشنایی با انواع شیر آلات کشویی با مارک های متنوع

آشنایی با انواع شیر فشار شکن با مارک های متنوع

آشنایی با شیرآلات کنترلی مانند فشار شکن ، کنترل دبی، کنترل پمپ و …

آشنایی با اتصالات پیچی پلی اتیلن

تعمیر و نگه داری شیرآلات صنعتی

 

برای دریافت پیش فاکتور با بهترین تخفیفات و  دریافت لیست قیمت شیرآلات و اتصالات مانند پلیران ، میراب ، پلیرود ، هفتم تیر ، مکانیک آب ، کیپ آب ، پارس خاور ، پرتو کاریز ، وگ و … با ما تماس حاصل فرمایید

فروش شیرآلات و اتصالات

تلفن فروش شیراتصال