خانه / محصول / پارس خاور یا پایا بسپار

پارس خاور یا پایا بسپار

انخاب شما کدام شیر است؟ پارس خاور یا پایا بسپار

در این مطلب میخواهیم در رابطه با انخاب پارس خاور یا پایا بسپار صحبت کنیم. در سالهای اخیر شیرآلات پلیمری بسیار محبوب شده اند و این محبوبیت بی دلیل نیز نبوده است . کیفیت خوب شیرها، قیمت مناسب و عدم دزدی و سرقت مسائلی بوده اند که به این رشد فروش و رضایت خریداران منجر شده اند.

شیر ها برای کنترل مسیرهای آب استفاده میشود و عموما برای آب سرد در مسیرهای آب شرب و آب کشاورزی مورد استفاده بوده اند. و حتی مقدار قابل توجهی از این محصولات به خارج از کشور صادر میگردد.

پارس خاور یا پایا بسپار
شیر کشویی دوسر رابط پارس خاور

برای شیرآلات پلیمری پارس خاور یا پایا بسپار چه اتصالاتی نیاز است؟

شیرهای پلیمری اتصالات متنوعی دارند و این موجب محبوبیت دو چندان انها شده است مثلا با خرید یک شیر دو سر رابط پارس خاور شما میتوانید لوله پلی اتیلن را مستقیما به شیر متصل میکیند. در این حالت نیاز به دو اتصال ماده و دو مغزی و نوار تفلون است. همچنین کار کارگری کم میشود. به علاوه با کم شدن اقلام مشکلات آب بندی و سرعت انجام پروژه نیز به طور محسوسی کاهش میابد.

شیر کشویی دو سر فلنج پارس خاور
شیر کشویی دوسر فلنج پارس خاور

چرا شیرآلات پلیمری توصیه میشود؟

با کاهش درآمدهای هموطنان ما و افزایش مشکلات اقتصادی سرقت نیز از معضلات کشور شده است. به دلیل عدم وجود فلز مخصوصا برنج در این شیرها احتمال سرقت آنها نیز به شدت کاهش یافته است. اما مساله ای که در این مطلب و توسط شیراتصال بررسی میشود آن است که چه مارک و برندی برای خرید مناسب است؟ مارک های مختلفی در این حوزه فعالیت میکنند و مشتریان معمولا اطلاعات کمی از آنها دارند.

پارس خاور یا پایا بسپار
شیر ویفری پایا بسپار

برای خرید شیرآلات به چه چیزی دقت کنیم؟

اول به این مساله توجه کنید که از خرید شیرهای پلیمری چینی پرهیز کنید . شیرهای پلیمری که توسط بازرگانان و تجار از کشور چین وارد میشود از کیفیت پایینی برخوردار است و عموما مناسب استفاده شما نیست. کشور ما به دلیل داشتن مواد اولیه پلیمر و نفت خیز بودن محل مناسبی برای تولید این شیرها است. ما در این حوزه صادر کننده هستیم، پس نه تنها به خاطر حمایت از تولید داخلی از خرید اقلام چینی بپرهریزید بلکه برای استفاده بهینه از پول خود از این کار خودداری کنید. شیرهای چینی به دلیل ضعیف بود توان تحمل گرما سرمای کمتری دارند و گاها هنگام بستن رزوه ها میترکند.

دوم به مارک تولید کننده توجه کنید. دو تا از تولید کننده های خوب این اقلام شرکت پایابسپار آریا با برند ویسپار و دیگری شرکت پارس خاور قزوین است که هر دو این برندها را میتوانید با تخفیف از ما یعنی تیم فروش شیراتصال تهیه کنید.

مقایسه پارس خاور یا پایا بسپار

هر دو این برندها از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تفاوت اصلی آنها در تنوع تولیدات است. شرکت پارس خاور، تولیدات متنوع تری دارد و تا سایز ۱۱۰ یا چهار اینچ تولید میکند. سایزهای و مدل های متنوع تولیدات این شرکت امکان انتخاب زیادی برای شما ارائه میکند. شیرهای دوسر رابط، یکسر رابط یکسر دنده، دوسر فلنچ، دوسر رزوه ماده، شیر سه راهی و … از موارد تولیدی این شرکت است. با رفتن به صفحه این محصولات در سایت شیراتصال میتوانید اطلاعات دقیق تری پیدا کنید یا لیست اقلام را از همکاران ما بخواهید.

پایا بسپار آریا یا همان ویسپار شیرهای تک ضرب یا ربع گرد با دسته پلیمری و فلزی تولید میکند و شیرهای کشویی دسته بلند و دسته کوتاه از سایز ۵۰ تا سایز ۷۵ را عرضه میکند. محل اتصال این شیرها میتواند رزوه یا رابط باشد. همچنین شرکت پایا بسپار شیر ویفری پلیمری با کیفیت بسیار مناسب تولید میکند.

شیر توپی پلیمری
شیر توپی پلیمری با دسته پلیمری

تماس با ما:

هر دو این شرکت ها از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و با گرفتن پیش فاکتور از شیراتصال میتوانید به مقایسه قیمتی نیز دست پیدا کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برای این کار لطفا از طریق همین صفحه به ما در واتساپ پیام دهید یا با همکاران ما تماس تلفنی بگیرید.

نکته آخر:

نکته آخر این است که سعی کنید در کل پروژه از یک برند استفاده کنید تا در زمان تعویض یا تعمیر انتخاب های بهتر و راحت تری داشته باشید. زیرا امکان تهیه برخی قطعات یدکی این شیرها نیز وجود دارد و این خصوصیت خوب خرید از این شرکت های ایرانی و معتبر به نام های پارس خاور در شهر قزوین و پایا بسپار یا ویسپار در همدان  است.

صفحات مشابه با این نوشته:

آشنایی با شیرآلات چدنی هفت تیر

آشنایی با شیر دوسر دنده داخل پارس خاور

آشنایی با شیر کشویی دسته بلند پارس خاور

تماس و خرید شیر اتصال
سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.