خانه / محصول / مقایسه شیر کشویی

مقایسه شیر کشویی

مقایسه شیر کشویی با شیرآلات دیگر

در این مطلب میخواهیم در رابطه با مقایسه شیر کشویی با شیرآلات دیگر باز و بست را برای شما بگوییم. اگر برای تاسیسات خود نیاز به شیر فلکه یا ولو دارید باید بدانید که برای خرید شیر فلکه کشویی باید نکاتی را رعایت کرد. شیرهای کشویی یکی از انواع شیرآلاتی هستند که در تاسیسات به کار میروند وتقریبا قدیمی ترین نوع آن هستند.

مقایسه شیر کشویی
شیر کشویی زبانه لاستیکی هفت تیر

برای مقایسه شیر کشویی با شیرآلات دیگر به چه چیزهایی باید دقت کرد

در گام اول باید مطمئن شوید که نیاز شما با شیر کشویی برطرف میشود. پس به این فکر کنید که آیا شیر پروانه ای یا شیر ویفری یا شیر گلوب یا شیرهای ربع گرد برای کار شما بهتر و مناسب تر نیستند؟ (برای دانستن این موضوع باید به مطالب دیگر سایت شیراتصال مراجعه کنید.)

در گام دوم مقایسه شیر کشویی باید سایز و فشار سیال خود را مشخص کنید. این مطلب به صورت اختصاصی برای تاسیسات آب تهیه شده است. اگر سیال شما گاز یا اسید است سبک شیرآلات مورد نیاز شما فرق خواهد کرد. اما اگر سیال شما آب کشاورزی، آب سرد و گرم تاسیساتی یا آب شرب یا چنین چیزهایی است این نوع از شیرآلات کشویی فلکه ای برای شما مناسب هستند.

شیر کشویی

در گام سوم چیزی که باید برای آن تصمیم بگیرید آن است که از چه رده کیفیت و قیمت میخواهید خرید کنید. اگر پیمانکار هستید و برای کارفرما دولتی یا شبه دولتی کار میکنید به لیست برندهای مورد تایید آنها رجوع کنید و ببینید چه مارک هایی را تایید میکنند و اگر برای خودتان یا کارفرمای شخصی خرید میکنید، باید بدانید که چه رده ای از کیفیت و قیمت مورد نیاز شماست. قطعا کیفیت های برتر قیمت های بالاتری دارند و با قیمت کم تر میتوانید شیرهای کم کیفیت تری خریداری کنید.

چه نوع مقایسه شیر کشویی مناسب است؟

یکی از مسائل برای مقایسه شیر کشویی آن است که برخی کیفیت ها خیلی جاها مورد نیاز نیست و هزینه اضافی میباشد. مثلا شیر کشویی شرکتی که از رنگ مخصوص آب آشامیدنی استفاده میکند بسیار با کیفیت و خوب است اما برای آب کشاورزی مورد نیاز نیست و هزینه اضافی میباشد.

شیر کشویی زبانه لاستیکی
شیر کشویی زبانه لاستیکی

برندها و مارکهای متنوع شیر کشویی

حال بیایید به برخی برند های و مارک های تولید کننده شیرهای کشویی نگاهی بیاندازیم.

مارکهایی همچون شیرآلات

کدام مارک مناسب تر است؟

برای مقایسه شیر کشویی اول از همه آنچه معلوم است این که شیرآلات کشویی شرکت هفتم تیر از بهترین های بازار است. این شیرها هم کیفیت آب بندی خوبی دارد هم رنگ مناسب و هم برای باز و بست، بسیار روان میباشد. اگر به دنبال شیری با کیفیت و خوب هستید قطعا اولین پیشنهاد شیراتصال به شما شیر کشویی هفت تیر است.این شرکت شیرهای خود را در دو مدل تولید و عرضه میکند. شیراتصال این شیرآلات را با تخفیف بسیار مناسبی خدمت شما به فروش میرساند.

اما اگر به دنبال شیرهای ارزان تر هستید میتوانید به شیرآلات شیرود یا شیرایران فکر کنید. شیراتصال فروش این شیرها را نیز در سبد خود با تخفیف بسیار مناسب دارد.

شیرهای میان رده نیز در سالهای اخیر مورد استقبال قرار گرفته اند. شیر فکله شرکت هایی همچون وگ و هیو از این دسته میباشند. کیفیت متوسط و قیمت متوسطی دارند و همچنین از تاییدیه های مورد نیاز نیز برخورداراند. شیراتصال میتواند این شیرآلات را با تخفیف مناسب برای فروش خدمت شما ارائه کند.برای این منظور باید به ما پیام بدهید یا تماس بگیرید.

برای مقایسه شیر کشویی برای شیرهای تاسیساتی، یعنی شیرکشویی که در تاسیسات موتورخانه ها استفاده میشود شیر کشویی فاراب و وگ و میراب شیرهای خوب و مناسبی هستند . فاراب و میراب از قیمت های بالاتر و شیر وگ از قیمت مناسب تری برخوردار است.

مقایسه شیر کشویی
شیر کشویی پلیمری

تماس با ما:

لازم به ذکر است که شرکت های بسیاری به تولید شیرهای کشویی پرداخته اند و هر کدام مشخصه های خاص و متفاوت خود را دارند . اگر شیر مورد نظر شما در لیست برند های این مطلب نیست با ما تماس بگیرید تا اطلاعاتی که در مورد آن برند داریم را در اختیار شما بگذاریم.

انتخاب مناسب و دقیق محصول حق شماست و موجب استفاده بهینه از پول و منابع مالی پروژه شما میشود. ما در این مسیر کنار شما هستیم.

صفحات مشابه با این نوشته:

آشنایی با شیر پارس خاور

آشنایی با شیر کشویی دسته بلند پارس خاور

آشنایی با شیرآلات مکانیک آب

تماس و خرید شیر اتصال
سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.