خانه / محصول / شیرآلات پارس خاور و مزایای آن

شیرآلات پارس خاور و مزایای آن

مزایا و انواع شیرآلات پارس خاور

در سیستم های آب رسانی کشاورزی و انتقال آب از شیرآلات متفاوت و مختلفی استفاده میشود. یکی از کاربرد های این شیرآلات قطع و وصل کردن جریان آب می باشد. کاربرد دیگر شیرآلات خطوط آب ، کم و زیاد کردن دبی یا حجم عبور آب از لوله ها است. شیرآلات پارس خاور تولید کننده شیرآلات پلی اتیلنی در انواع و سایزهای متفاوت می باشد.

مزایای شیرآلات پلی اتیلنی پارس خاور به چدنی

در خطوط آب سالهاست که شیر های کشویی یا گیت ولو یا شیر های فلکه دار استفاده میشود. اما متاسفانه ، قیمت شیرهای کشویی چدنی بسیار گران شده اند. هزینه های زیاد تولید و قیمت مواد اولیه فلزی باعث شده است که قیمت تمام شده و قیمت لیست این شیرها بسیار بالاتر از شیرهای پلی اتیلنی باشد.

از مشکلات دیگری که اخیرا به نسبت قبل شدت بیشتری پیدا کرده است ، دزدی این قطعات است. این شیرها به خاطر فلزی بودنشان هدف های خوبی برای دزد ها هستند. سارقین این ادوات را به قیمت آهن قراضه میفروشند ولی آسیب فراوانی به سیستم های آب رسانی می رسانند.

شیرآلات پارس خاور
شیر دسته کوتاه دو سر رابط پارس خاور

دلایل استفاده از پارس خاور

به همین دلایل و با پیشرفت تکنولوژی ، شرکت معتبر پارس خاور اقدام به تولید شیرآلات پلیمری یا پلی اتیلنی کرده است. شیرهای شرکت پارس خاور بدنه ای پلیمری دارند و ضمن استحکام خوب و مطمئن از قیمت پایین تری به نسبت شیرهای چدنی برخوردار اند. شیرآلات شرکت پارس خاور چندین سال است که تولید و عرضه شده و مشتریان جدی و پر و پاقرصی پیدا کرده است. قیمت بهتر ، استاندارد های بالا ، عدم سرقت و باز و بست روانی و راحتی شیرها از مشخصات خوب این شیرهای کشویی هستند.

انواع شیرآلات پارس خاور

شیرآلات کشویی پلی اتیلنی پارس خاور در طرح های مختلف تولید میشود و بسته به نیاز شما میتوان آنها را عرضه نمود. به طور مثال شیرهای کشویی پلی اتیلنی دو سر فلنچ در سایزهای ۳ اینچ تا ۶ اینچ با قیمت کمتر از مشابه چدنی به دست شما می رسد

شیرهای پلی اتیلنی شرکت پارس خاور در چند نوع دو سر رزوه بیرون ، دو سر رزوه داخل ، یکسر رابط یکسر رزوه و دو سر رابط تولید می شود. به تازگی شرکت پارس خاور شیرآلات سه راهی تولید کرده است که به صورن سه سر رزوه ، دو سر رزوه یک سر رابط ، دو سر رابط یک سر رزوه و سه سر رابط می باشد.

همچنین مدلی از این شیرآلات دارای دسته بلند هستند و با عنوان شیرآلات دسته بلند پارس خاور معرفی می شوند. این شیرآلات برای دفن در خاک بسیار مناسب و به صرفه میباشند.

لازم به ذکر است که قطعات یدکی شیرهای پارس خاور برای فروش به شما مشتریان عزیز موجود است. شما با تماس با ما میتوانید آنها را تهیه کنید

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید و یا برای دریافت پیش فاکتور، درخواست خود را از طریق فکس ، ایمیل ، تلگرام و یا واتس آپ برای ما ارسال کنید تا همکاران ما پیش فاکتور با بهترین تخفیف ها را برای شما ازسال کنند.

شیرآلات پارس خاور
شیر دسته بلند

صفحات و نوشته های مشابه با این نوشته

آشنایی با شیرآلات پارس خاور

آشنایی با شیر کشویی دسته بلند پارس خاور

تفاوت شیر فلکه (گیت ولو) با شیر توپی (بال ولو)

آشنایی با شیرهای دو سر رابط پارس خاور

 

تماس با ما:

 

فروش شیرآلات به قیمت
تلفن فروش شیراتصال