خانه / محصول / فشار شکن رزوه ای

فشار شکن رزوه ای

این مطلب در مورد فشار شکن های رزوه ای می باشد. بسیار گفته میشود که، فشار آب منطقه ما زیاد است! آیا فشار آب موجب ترکیدگی لوله و اتصالات شده است؟ نگران ترکیدن آبگرمکن خانه هستیم. به دنبال شیر فشار شکن برای لوله های آب می گردیم. فشار شکن های رزوه ای و برنجی از چه مارکی خریداری شود؟

در این مطلب به دنبال آنیم که در مورد شیرآلات فشارشکن رزوه ای برای خطوط آب اطلاعاتی حضورتان ارائه کنیم. شیرآلات فشارشکن در سایزهای مختلفی تولید می شود. و در لوله های خانگی و صنعتی استفاده می گردد. فشار شکن های یک دوم، سه چهارم، یک اینچ، یک و نیم اینچ و دو اینچ به صورت رزوه ای و از جنس های برنجی و یا آلیاژ برنج معمولاً تولید و عرضه می گردد. فشارشکن های سایز بالاتر یعنی ۲ اینچ ۳ اینچ ۴ اینچ و بالاتر از آن به صورت فلنجی و از جنس چدن خاکستری و یا چدن داکتیل تولید و ارائه می گردد.

زمانی که فشار آب در محل استفاده بیش از نیاز ماست و موجب ایجاد مشکلاتی در سیستم ها، دستگاه ها و اتصالات ما می گردد؛ می توانیم با نصب یک شیر فشار شکن رزوه ای و یا چدنی این مشکلات را از میان برداریم. اگر خطوط شما بزرگتر از سایز ۲ اینچ باشه به صورت فشار شکن فلنج دار و اگر کم تر از ۲ اینچ باشد از فشار شکن رزوه ای استفاده میکنیم.

شیر فشار شکن رزوه ای

شیر فشار شکن، فشار خروجی ثابت و بار کمتری را به مصرف کننده ها ارائه کنند. این در حالی است که فشار ورودی متغیر و زیاد است. ما نیاز داریم فشار خروجی از فشار شکن ثابت باشد. این مسئله کمک می‌کند که دستگاه‌ها و اتصالات ما از آسیب‌های فشار زیاد در امان بمانند. فشار شکن های رزوه ای از جنس های برنج و یا آلیاژ برنج ساخته می شوند و اتصالات رزوه ای دارند. آنها در سایزهای یک دوم اینچ سه چهارم اینچ یک اینچ یک و یک چهارم اینچ تولید و ارائه می گردد. شرکت های محدودی به تولید شیرآلات فشارشکن با کیفیت مشغول هستند.

فشار شکن رزوه ای
شیر فشار شکن رزوه ای سایز یک دوم اینچ

انواع فشارشکن رزوه ای

فشار شکن ها در انواع متفاوتی تولید می شوند به دو صورت پیستونی و دیافراگمی عمده تولیدات فشارشکن های رضوی است یک فنر دقیق بالای پیستون یا دیافراگم وجود دارد و با نیرویی که به دیافراگم وارد می کند موجب می شود که میزان خاصی از آب از شیر فشارشکن عبور کند با تنظیم نیروی این فنر میتوانیم فشار خروجی فشار شکن را روی میزان دلخواه خودمان مثلاً دو بار یا سه بار تنظیم بکن تنظیم کنیم عموما در شهر ها فشار خطوط آب دو تا چهار بار است و بیش از آن موجب سختی در مصرف آب خواهد بود.

تماس با ما:

برای خرید فشارشکن رزوه ای ، شما میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. از مشاوره فنی و نیز اطلاع از قیمت های روز باخبر گردید. فشار شکن های رزوه ای در مارک های مختلفی تولید می شود و از کشورهای متفاوتی وارد می‌شود. اما برخی از آنها به نصف قیمت و کیفیت مناسب تری دارند. برای ارائه به شما و استفاده در سیستم ها کارآمد ترند.

برای خرید فشار شکن ها به صورت تکی و یا به صورت عمده لطفاً با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید شماره تلفن های ما پایین همین صفحه و در قسمت تماس با ما یک وبسایت شیر اتصال موجود می باشد

صفحات پیشنهادی ما:

تنظیم شیر فشارشکن

آشنایی با شیر فشارشکن فلنج دار

آشنایی با شیر فشارشکن واحدی

آشنایی با شیر فشارشکن پایلوت دار

تماس و خرید شیر اتصال