خانه / محصول / شیر فشارشکن / فشارشکن رزوه ای

فشارشکن رزوه ای

معرفی شیر فشار شکن رزوه ای یا دنده ای

این صفحه برای معرفی شیر فشارشکن رزوه ای ساخته و طراحی شده است. برای شناخت و همچنین خرید این نوع شیرآلات این مطلب را مطالعه کنید.

شیر فشارشکن رزوه ای

  • شیرآلات فشار شکن رزوه ای چه هستند؟
  • در مواردی که سایز لوله و میزان دبی آب کم است ولی فشار بالایی دارد چه باید کرد؟
  • در سایزهای زیر ۲ اینچ چه فشارشکنی توصیه میشود؟
  • برای کاهش فشار آب خانه و کم کردن شکستگی چه کنم؟
  • کاهنده فشار با اتصال رزوه ای چیست؟

در جواب این سوالات باید گفت که وقتی دبی عبوری یا گذر حجمی سیستم کمتر از حداقل ها در جدول پیشنهاد برای فشارشکن های معمول چدنی است، برای انتخاب بهترین گزینه فشارشکن رزوه ای برنجی یا آلیاژی (بدنه از جنس آلیاژ برنج) است. این فشارشکن ها بدنه ای برنجی یا آلیاژی دارند و اتصال آنها به لوله رزوه ای یا دنده ای است. در سایزهای یک دوم اینچ تا دو اینچ تولید میشوند و کارایی مناسبی دارند.

فشارشکن رزوه ای

انواع فشارشکن دنده ای

فشارشکن رزوه ای با بدنه آلیاژی از جنس برنز یا برنجی که در سایزهای کم تولید و ارائه میگردد. برای تبدیل و شکستن فشارهای مختلف ۶ و ۱۰ و ۱۶ و ۲۵ و ۴۰ اتمسفر کاربرد دارند. بسیاری از این فشارشکن ها وارداتی هستند و در کشورمان به فروش میرسند. از جمله شیرآلات کاهش فشار اروپایی (معمولا ایتالیایی) ، ترک و چینی.

شیر فشارشکن رزوه ای در سایزهای ۱/۲ اینچ ، ۳/۴ اینچ ، یک اینچ ، یک و نیم اینچ و دو اینچ عرضه میگردد. برخی از این فشارشکن ها ، قابلیت نصب مانومتر یا فشارسنج را نیز دارند.

 

تماس با ما:

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام و خرید فشارشکن های با کیفیت و قیمت مناسب و ارزان با همکاران ما تماس  بگیرید یا به شماره واتساپ ما پیام دهید.

 

صفحات پبشنهادی

خرید و فروش تخصصی لوله و اتصالات پلیران اتصال

نصب و بهره برداری شیر فشار شکن

تنظیم شیر فشار شکن

چگونه شیر فشار شکن نصب کنیم

تماس و خرید شیر اتصال

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد