خانه / محصول / اتصالات پلی اتیلن پیچی / شیر ۱ سر رابط ۱ سر دنده پارس خاور

شیر ۱ سر رابط ۱ سر دنده پارس خاور

شیرآلات پلیمری با مارک پارس خاور

در میان شیرهای پلیمری یک نوع شیر وجود دارد که آن را با نام ” یکسر رابط یکسر دنده بیرون ” می شناسند. این شیرها از یک طرف به وسیله رابطی که بر روی شیر قرار دارد به لوله و از طرف دیگر معمولا به کمربند بسته می شود. شیرهای یکسر رابط یکسر رزوه بیرون در دو نوع تولید و عرضه میشود.

نوع اتصال شیر یکسر رابط یکسر دنده

این مدل از شیرها که از دو سمت به لوله متصل میشود دارای طریقه اتصال متفاوت هستند. یک سمت از شیر به طریقه دنده این یا رزوه ای متصل میگردد. شیر رزوه هایی نری دارد و به اتصالات رزوه ای گالوانیزه یا پلیرمی یا پلی اتیلنی متصل میشود .

یکسر رابط یکسر دنده

شیر پلاستیکی

در سمت دیگر شیر ، اتصال از نوع رابطی است. رابط ها برای اتصال راحت به اورینگ مسئول آب بندی و سفت شدن لوله در جای خود است. با بستن قطعه رابط و سفت کردن آن عمل آب بندی انجام میشود.

انواع گیت و بال ولو

شیرآلات یکسر رابط یکسر دنده بیرون مارک پارس خاور در دو نوع شیر کشویی (گیت ولو) و شیر دسته گازی یا شیر توپی (بال ولو) تولید میگردند یک نوع شیرهای دسته گازی که ربع گرد هستند و با نام بال ولو یا شیر توپی شناخته میشوند. (این ها شبیه شیر گازی عمل میکنند) و نوع دیگر که گیت ولو یا شیر کشویی هستند و با فلکه و چرخش فلکه باز و بسته میشوند.

بعضی ها به این شیرها شیرهای یکسر ماده هم میگویند.

تهیه و استعلام قیمت

برای تهیه شیر پلیمری پارس خاور در سایزهای ۴۰ و ۵۰ و ۶۳ و ۷۵ و ۹۰ و ۱۱۰ میلی متر با ما تماس بگیرید. ما این شیرآلات را از برند خوب و معتبر پارس خاور به شما ارائه خواهیم نمود. همچنین برای خرید های شما تخفیف نیز خواهیم داشت.

صفحات و نوشته های پیشنهادی:

آشنایی با مدل های شیرآلات پارس خاور

آشنایی با شیر دو سر دنده پارس خاور

آشنایی با شیر دو سر فلنچ پارس خاور

مزایای شیرآلات پارس خاور

شیر دسته بلند پارس خاور

فروش شیرآلات به قیمت

    تلفن فروش شیراتصال