خانه / شیر پلیمری یا شیر پلی اتیلنی

شیر پلیمری یا شیر پلی اتیلنی

طی سال های متمادی برای کنترل خطوط انتقال آب در سیستم های کشاورزی از شیرآلات چدنی و فولادی استفاده میشد. این شیرهای دارای فلنچ بودند و با پیچ و مهره به لوله های متصل میشدند. لوله ها عموما آهنی یا فولادی بود و سر آنها فلنج های گلودار یا معمولی را جوش میدادند. سپس شیرها را توسط واشر و پیچ مهره به فلنج ها متصل میکردند.

اما آرام آرام لوله های پلی اتیلنی جای خود را باز کردند و عوض و لوله های فولادی و آهنی درز دار و مانیسمان استفاده شدند. مخصوصا در سیستم های انتقال آب و پروژه های آبیاری کشاورزی.

با فراگیر شدن لوله های پلی اتیلنی کم کم اتصال فلنج دار استفاده شد و یا رینگ و فلنج جوشی به سر لوله ها جوش خورد تا بتواند به شیرها و فلنچ آنها متصل شود. اما مشکلی وجود داشت…

شیرهای چدنی گران بودند و همینچنین دزدیده میشدند. همینطور باید اتصالات دو طرف نیز خریداری و نصب میشد و این ها کل مجموعه را گران ترو  پر هزینه تر میکردند.

شیر پلیمری با دسته بلند

شیر دسته بلند

راه حل – شیر پلیمری

در سالهای اخیر شرکت هایی نو اندیش و خوش فکر دست به تولید شیرهای پلیمری زدند.شیر پلیمری شیری است که عوض چدن از پلیمر ساخته شده است و خیلی وقت ها عوض فلنچ ، رزوه دارد یا مهره ماسوره ای است یا به صورت پیچی و رابطی مستقیما به لوله های پلی اتیلن متصل میشود.

این شیرها دزدیده نمیشد ، قیمت مناسبی داشت و کارایی بالایی داشت .به همین دلایل خیلی سریع جای خود را میان مصرف کننده ها ، پیمانکاران و کشاورزان باز کرد. حالا شیر پلیمری یا شیر پلی اتیلنی از محصولات پر طرفدار شده است.

ما سالهاست که انواع این شیرها را میفروشیم . قیمت های ما رقابتی و دست  اول هستند و همچنین خریدها را هرچند کم و کوچک به شهر شما ارسال میکنیم. لطفا در صورتی که تمایل به خرید از این نوع شیرها دارید با ما تماس بگیرید تا در خدمتتان باشیم.

 

شیر کشویی دو سر رابط پلیمری – پارس خاور

 

شیر پلیمری

شیرآلات پلیمری پارس خاور