خانه / محصول / شیر ضد سرقت چیست؟

شیر ضد سرقت چیست؟

شیر ضد سرقت

در این مطلب می خواهیم در مورد شیر ضد سرقت یا شیرهایی که از دزدها در امان هستند صحبت کنیم. با توجه به شرایط فعلی جهان و کاهش درآمدها متاسفانه میزان دزدی در حوزه های مختلف افزایش پیدا کرده است. سرقت یا دزدی شیر آلات و تاسیسات صنعتی در انتقال آب یکی از معضلات کارهای کشاورزی و تا انتقال آب شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی شده است. برهمین اساس تولید کنندگان به دنبال آن هستند که راه هایی برای کاهش این خطر برای مشتریان ایجاد بکند. برای همین مسئله شیرآلاتی تولید شده اند که سرقت آن ها به شدت سخت و زمان بر است.

شیر ضد سرقت پلیمری

شیر ضد سرقت پلیمری

در زمان گذشته بیشتر کاری که انجام می شد این بود که مثلاً پیچ و مهره های فلنج های شیر ها را جوش می دادند و یا یک تسمه آهنی روی شیر آلات جوش می کردند. تا دزدی و سرقت آنها سخت تر شود و یا زمان بیشتری ببرد. اما اکنون با وجود سنگ برش دستی و یا شارژی این تمهیدات نیز کارایی خوب و مناسبی ندارند از این باب پیشنهاد ما به شما برای شیرهای ضد سرقت، استفاده از شیرهای پلیمری است

تجهیزاتی که از فلزات تولید شده‌اند و یا درون آن‌ها فلز زیادی استفاده شده است، برای دزد ها بسیار محبوب و جذاب هستند و بر عکس آن اقلامی که از پلاستیک و پلیمر تهیه شده است جذابیت چندانی ندارند. به همین دلیل شیرهای پلیمری بهترین رویکرد ما برای کاهش سرقت و کاهش مشکلات در سیستم های تاسیساتی می باشد. سال‌های اخیر شیرهای متعدد و متنوعی به صورت پلیمری تولید و تهیه شده‌اند و در بازار به فروش می رسند.

شیر ضد سرقت
شیرآلات پلیمری ضد سرقت

نحوه خرید شیرآلات ضد سرقت

شما می توانید شیرهای پلیمری مختلفی را از طریق وبسایت شیر اتصال و با تماس با کارشناسان شیر اتصال سفارش بدهید و در سایزهای مختلف آن را تحویل بگیرید به طور مثال شیر کشویی فلنچدار از جنس پلیمری وجود دارد همچنین شیرهای دسته گازی دو سر رابط یا دو سر باز نیز وجود دارند که برای انتقال آب در حوزه های کشاورزی و در حوزه های شهری بسیار مناسب و جذاب هستند.

blank
شیر ویفری پلیمری ضد سرقت

انواع شیرآلات پلیمری ضد سرقت

از نمونه های دیگر می توان به شیر پروانه ای ویفری پلیمری اشاره کرد که در سایز های مختلف و تا سایز ۲۰۰ تولید می شود و بسیار محبوب می باشد. همچنین شیرهای تخلیه هوای پلیمری نیز تولید شده اند و از طریق شیر اتصال می توانید به آنها دست پیدا کنید

پس تا اینجا می‌توانیم چند مدل شیر را به صورت پلیمری در اختیارتان بگذاریم. اول شیرهای قطع و وصل در انواع شیر کشویی شیر توپی با رابط فلنچی یا رابطه رزوه ای و یا رابط پیچی برای لوله های پلی اتیلن.

سوم شیرهای تخلیه هوا برای تخلیه و ورود هوا به لوله های آب در تاسیسات مختلف مورد نیاز هستند نیز با جنس پلیمر و در سایزهای مختلف تولید شده و از طریق شیر اتصال عرضه می گردد.

شیر ضد سرقت
شیر ضد سرقت

تماس با ما:

شما میتوانید برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید لیست قیمت خود را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف ها را برای شما ارسال نمایند.

صفحات مشترک با این نوشته:

آشنایی با شیرآلات پلیمری پارس خاور

آشنایی با شیرآلات پلیمری پایا بسپار آریا

آشنایی با شیرآلات هفت تیر

آشنایی با شیرآلات وگ

آشنایی با شیرآلات میراب

تماس و خرید شیر اتصال
سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.