خانه / محصول / شیر کشویی / شیر دو سر رابط

شیر دو سر رابط

در سیستم های انتقال و توزیع آب از شیرآلات استفاده میگردد. شیر ها برای کنترل دبی و فشار کاربرد دارند. با شیرها میتوان جلو عبور آب را در لوله ها گرفت و یا مقدار آن را کم و زیاد کرد.

شیر ها مدل های متنوع ، جنس های مختلف و سایزهای متفاوتی دارند. در این مطلب ما به شیرهایی میپردازیم که دو سر آنها رابط است . به صورت رابط پیچی به لوله های پلی اتیلنی متصل میگردد.

در این رابط ها ، لوله پلی اتیلن به داخل رابط فرو میشود و با سفت شدن رابط پیچی ، و با فشار روی اورینگ عمل آب بندی اتفاق میافتد.

شیرهای دو سر رابط از جنس پلیمری هستند به همین دلیل نسبت به شیرهای چدنی قیمت کمتری دارند و همین طور احتمال دزدی بسیاری کمی دارند. این دو خصوصیت باعث شده است که در سالهای اخیر و در کشور مان ایران ، در تهران و در بسیار شهرها محبوب و پر طرفدار باشند.

شیر کشویی دوسر رابط پارس خاور

شیر دوسر رابط پارس خاور

برای خرید و استفاده و نصب شیر های دو سر رابط ما به شما مارک پارس خاور را پیشنهاد میکنیم.شیرهای دوسر رابط پارس خاور که بعضی ها به آن شیر دوسر ماده نیز میگویند در دو نوع تولید و عرضه میگردد.

  • شیر کشویی دوسر رابط
  • شیر توپی دوسر رابط – شیرهای دسته گازی یا بال ولو

شیرهای کشویی با فلکه ای که روی خود دارند باز و بسته میشوند و شیرهای توپی با دسته گازی و به صورت ربع گرد باز و بسته میشود.

لازم به ذکر است که دسته شیرهای کشویی میتواند کوتاه یا بلند باشد.

شیرهای کشویی یا گیت ولو های دو سر رابط در سایزهای ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۷۵ ، ۹۰ و ۱۱۰ میلیمتر تولید و به فروش میرسد.

شیر توپی دو سر رابط پارس خاور

خرید شیر دو سر رابط

برای تهیه این محصولات با ما تماس بگیرید . لیست درخواست خود را برای ما بفرستید تا در زمان کوتاه برایتان پیش فاکتور صادر کنیم و تخفیف مناسبی را به شما ارائه نماییم.