خانه / محصول / شیر دوسر دنده داخل پارس خاور

شیر دوسر دنده داخل پارس خاور

شیر دوسر دنده داخل مارک پارس خاور

در سبد کالای شیرآلات پارس خاور ، یک نوع شیر به نام شیر دوسر دنده داخل پارس خاور شناخته و تولید می شود که با اتصالات رزوه ای ، پلیمری و یا پلی اتیلنی به لوله و یا شیرآلات دیگر متصل میشود.

در شیرآلات تولیدی پارس خاور، یک نوع شیر وجود دارد که آن را با نام شیر دوسر دنده داخل می شناسند. پارس خاور تولید کننده شیرآلات پلیمری بسیار با کیفیت در ایران می باشد که بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در صنعت آب را دارد.

شیر دو سر دنده داخل پارس خاور

شیر دو سر دنده داخل پارس خاور

نوع اتصال شیر دوسر دنده داخل پارس خاور

این مدل از شیرها که در هر دو سمت آن رزوه می باشد و به لوله ، اتصالات و یا شیرآلات دیگر متصل میشود و یا خروجی آب میباشد. به طوری که دنده ها و یا رزوه های شیرها در داخل و به صورت مادگی بر روی شیر قرار دارد و به وسیله اتصالات رزوه ای گالوانیزه، پلیمری و یا پلی اتیلنی وصل میشود.

انواع شیر دو سر دنده

شیرهای دو سر دنده داخل مارک پارس خاور در دو نوع گیت ولو (شیر کشویی) و بال ولو (شیر توپی) تولید و عرضه می گردد. شیرهای بال ولو به صورت دسته گازی می باشد که با ربع گرد شیر باز و یا بسته می شود. شیر های گیت ولو با سر فلکه و به صورت چرخش باعث باز و بسته شدن شیر می شوند.

سایزهای شیر دو سر دنده داخل پارس خاور

برای تهیه این شیرآلات در سایز های ۱۶ ، ۳۲ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۹۰ و ۱۱۰ می توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان فروش شیراتصال آماده ارائه قیمت و یا ارائه پیش فاکتور با بهترین تخفیف ها هستند. ما این شیرآلات را از مارک خوب و با کیفیت پارس خاور به شما ارائه میکنیم.

 

صفحات و نوشته های مشابه با این نوشته:

مزایای شیرآلات پارس خاور

آشنایی با شیرآلات کشویی دسته بلند پارس خاور

آشنایی با شیر یکسر رابط یکسر دنده پارس خاور

آشنایی با شیرآلات دو سر رابط پارس خاور

 

تماس با ما:

شما می توانید برای دریافت قیمت شیرآلات پارس خاور با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید لیست درخواست خود را به وسیله واتس اپ، تلگرام، فاکس و یا ایمیل ارسال نمایید تا همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف ها را ارسال نمایند

فروش شیرآلات به قیمت

تلفن فروش شیراتصال