خانه / محصول / شیر دوسر فلنچ پارس خاور

شیر دوسر فلنچ پارس خاور

شیر پلیمری دوسر فلنچ پارس خاور

در میان شیرهای پلیمری شرکت پارس خاور یک نوع شیر وجود دارد که آن را با نام “شیر پلیمری دوسر فلنچ” می شناسند.

نوع اتصال شیر دو سر فلنچ پارس خاور

این مدل از شیرها که از دو سمت به لوله و یا شیرآلات به وسیله فلنچ متصل میشود دارای طریقه اتصال فلنچ دار هستند. هر دو سمت شیر به طریقه فلنچ متصل میگردد. این شیر برای ارتباط شیرآلات با شیرآلات دیگر و یا شیرآلات با لوله استفاده می شود.

همچنین از این شیر میتوان برای انتهای خط نیز استفاده کرد. به گونه ای که شیر از یک طرف به لوله و یا اتصالات دیگر و از طرفی به فلنچ بسته شود و برای مواقع ضروری باز گردد. این شیر آلات در دو تایپ گیت ولو و بال ولو تولید می شود. همچنین این شیرها در دو مدل دسته کوتاه و دسته بلند تولید مشود.

شیر دوسر فلنچ پارس خاور

شیر کشویی پلیمری

انواع گیت و بال ولو

شیرهای دو سر فلنچ پارس خاور در دو نوع تولید و عرضه میشود. یک نوع شیرهای دسته گازی که ربع گرد هستند و با نام بال ولو یا شیر توپی شناخته میشوند. (این ها شبیه شیر گازی عمل میکنند) و نوع دیگر که گیت ولو یا شیر کشویی هستند و با فلکه و چرخش فلکه باز و بسته میشوند.

تهیه و استعلام قیمت شیر

برای تهیه این نوع شیر ها در سایزهای  ۹۰ و ۱۱۰ و ۱۲۵ و ۱۶۰ میلی متر با ما تماس بگیرید. ما این شیرها را از برند خوب و معتبر پارس خاور به شما ارائه خواهیم نمود. همچنین میتوانید برای دریافت پیش فاکتور با بالاترین تخفیف ها لیست اقلام خود را برای ما ارسال کنید تا همکارات ما برای شما پیش فاکتور صادر کنند.

 

تماس با ما:

فروش شیرآلات به قیمت

تلفن فروش شیراتصال

صفحات مشابه با این نوشته:

آشنایی با شیر دو سر دنده داخل پارس خاور

مزایای شیرآلات پارس خاور

آشنایی با شیرآلات بال ولو (شیر توپی) پارس خاور

آشنایی با شیر کشویی دسته بلند پارس خاور

لینک اینستاگرام شرکت شیراتصال