خانه / شیرآلات کنترلی / سلنوئید ولو – شیر برقی بوبین دار

سلنوئید ولو – شیر برقی بوبین دار

شیر سلنوئید ولو

شیرهای سلنوئید ی شیرهایی هستن با امکان قطع و وصل سیال با نیروی برق و الکترسیته و قطع وصل به کمک نیروی فنر و بوبین با برق مستقیم (DC) و یا برق متناوب که در سایزهای مختلف از ۱/۸ اینچ تا ۲ اینچ و بالاتر و برندها و جنس های مختلف آلیاژی برنجی و برنزی – زرد رنگ تولید و عرضه میگردند.

با برندهای مختلف مانند :

شیر برقی یا سلونوئید ولو چیست ؟

سلنوئید ولو  یک شیر الکترومکانیکی است برای  قطع و وصل مسیر مایعات و گازها. سولونوئید  انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی جهت چرخش ، باز یا بستن یک ولو (شیر) به بصورت مکانیکی تبدیل می کنند. این شیرها به واسطه جریان برق وارد شده به بوبین آن ، عمل قطع و یا وصل جریان سیال را انجام می دهد.
سیال: به مایعات و گازها سیال می گوییم . (آب ، هوا ، اسید یا …)
در شیر های دو راهه سیال  در قسمت خروجی قطع و یا وصل می باشد . (شیر بسته کامل و یا باز کامل می باشد). در شیر های سه راهه سیال وردی به یکی از دو مسیر خروجی هدایت می گردد. سولونوئید ها دارای  مزایایی همچون سرعت در انجام کار ، قابلیت اعتماد بالا، قطع و وصل سریع و مطمئن ، زمان سرویس دهی طولانی ، طراحی یکپارچه ، و جریان برق مصرفی کم هستند. یک سولونوئید ولو از دو قسمت اصلی بدنه ( شیر اصلی) و سولونوئید( بوبین) تشکیل شده است .
سلنوئید ولو شیر برقی بوبینی قطع وصل

سلنویید ولو یا شیربرقی

کاربردهای سولونوئید ولو

 برای کنترل یک شیر صنعتی بزرگتر- کنترل سیلندرها در سیتم های پرقدرت بادی و هیدرولیک – کنترل سیلندرها و سیال وارد شده به موتور – سیتم های آبپاش صنعتی و اتوماتیک – ماشین های خانگی مانند ظرف شویی و لباس شویی جهت کنترل آب ورودی به ماشین – صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی – سیستم های تبرید و تهویه مطبوع ، شیرهای کنترلی صنعت آب و فاضلاب مانند شیر کنترل ضد ضربه قوچ و شیر کنترل پمپ و  …

خرید و استعلام قیمت شیر برقی :

برای استعلام قیمتها با همکاران ما تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات اولیه از قیمت جدید محصولات آگاه شوید.
این فروشگاه در صورت تایید سفارش ، محصول مورد نظر را به آدرس شما در هر کجا کشور ارسال خواهد نمود.
فروش شیر برقی سلنوئید به قیمت

تلفن فروش شیراتصال

.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد