خانه / شیرآلات کنترلی / شیر برقی و سلنوئید ولو جیواکس

شیر برقی و سلنوئید ولو جیواکس

شیر سلنوئید ولو

شیرهای سلنوئیدی مانند شیر برقی جیواکس ، شیرهایی هستند با امکان قطع و وصل سیال با نیروی برق و الکترسیته و همچنین قطع وصل به کمک نیروی فنر و بوبین با برق مستقیم (DC) و یا برق متناوب که در سایزهای مختلف از ۱/۸ اینچ تا ۲ اینچ و بالاتر و برندها و جنس های مختلف آلیاژی برنجی و برنزی – زرد رنگ تولید و عرضه میگردند.

برند های مختلف شیر برقی

شیر برقی جیواکس یا سلونوئید ولو چیست ؟

شیر برقی جیواکس یا سلنوئید ولو  جی واکس، یک شیر الکترومکانیکی است برای قطع و وصل مسیر مایعات و گازها. سولونوئید  انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی جهت چرخش، باز یا بستن یک ولو (شیر) به بصورت مکانیکی تبدیل می کنند. این شیرها به واسطه جریان برق وارد شده به بوبین آن ، عمل قطع و یا وصل جریان سیال را انجام می دهد.
سیال: به مایعات و گازها سیال می گوییم . (آب ، هوا ، اسید یا …)
در شیر برقی جیواکس دو راهه سیال در قسمت خروجی قطع و یا وصل می باشد. (شیر بسته کامل و یا باز کامل می باشد). در شیرآلات سه راهه سیال وردی به یکی از دو مسیر خروجی هدایت می گردد.
شیر های برقی جیواکس دارای  مزایایی همچون سرعت در انجام کار ، قابلیت اعتماد بالا، قطع و وصل سریع و مطمئن، زمان سرویس دهی طولانی، طراحی یکپارچه، و جریان برق مصرفی کم هستند. یک سولونوئید ولو از دو قسمت اصلی بدنه (شیر اصلی) و سولونوئید (بوبین) تشکیل شده است .
شیر برقی جیواکس
سلنویید ولو یا شیربرقی

کاربردهای سولونوئید ولو

برای کنترل یک شیر صنعتی بزرگتر – کنترل سیلندرها در سیتم های پرقدرت بادی و هیدرولیک – کنترل سیلندرها و سیال وارد شده به موتور – سیتم های آبپاش صنعتی و اتوماتیک – ماشین های خانگی مانند ظرفشویی و لباس شویی جهت کنترل آب ورودی به ماشین – صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی – سیستم های تبرید و تهویه مطبوع ، شیرهای کنترلی صنعت آب و فاضلاب مانند شیر کنترل ضد ضربه قوچ و شیر کنترل پمپ و  …

 

خرید و استعلام قیمت شیر برقی :

برای استعلام قیمتها با همکاران ما تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات اولیه از قیمت جدید محصولات آگاه شوید. همچنین می توانید لیست درخواست خود را به وسیله واتس اپ، تلگرام، فاکس و یا ایمیل ارسال نمایید تا همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف ها را برای شما اعمال کنند
این فروشگاه در صورت تایید سفارش ، محصول مورد نظر را به آدرس شما در هر کجا کشور ارسال خواهد نمود.

صفحات پیشنهادی :

آشنایی با شیرآلات برقی جیواکس

چطور شیرآلات برقی انتخاب کنیم

شیرآلات برقی جیواکس

آشنایی با شیر قطع و وصل مجهز به شیر سلنوئیدی

 

 

فروش شیرآلات به قیمت

تلفن فروش شیراتصال

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد