خانه / محصول / شیر بال ولو (پارس خاور)

شیر بال ولو (پارس خاور)

شیر بال ولو دسته بلند و کوتاه

Pars Khavar – Iran Polymer valves and fittings

در این مطلب ما قصد داریم در مورد شیر بال ولو پارس خاور صحبت کنیم. شیرآلات پارس خاور در دو نوع گیت ولو (کشویی) و بال ولو (شیر توچی یا شیر دسته گازی) تولید و عرضه می گردد. این شیرآلات در مدل های متفاوتی مانند: دو سر رابط، یکسر رابط یکسر دنده، دو سر رزوه، یکسر رزوه داخل، یکسر رزوه بیرون و … تولید میگردد. شیر بال ولو پارس خاور بیشتر مخصوص سیستم های آبیاری کشاورزی می باشد.

معرفی شیرهای بال ولو پارس خاور:

از انواع شیرهای بال ولو ، شیرهای کشویی پلی اتیلنی یا پلیمری است که به تازگی و در سالهای اخیر برای اولین بار توسط شرکت تولیدی پارس خاور قزوین تولید شده و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است. از مزیت های اصلی این شیرها سبکی و قیمت مناسب آن است که باعث کاهش هزینه های و کاهش ریسک سرقت و دزدی می گردد. همچنین از دیگر مزیت های این شیر استفاده آنها در آب، خاک و محیط های خورنده است. این شیرهای قطع و وصل (بال ولو) پلی اتیلنی مدل های مختلفی دارند که از نمونه های خوب و مورد تایید آن ، تولیدات شرکت پارس خاور قزوین است شیر بال ولو فلنج دار پلیمری پارس خاور

انواع شیرهای بال ولو پارس خاور قزوین :

اتصال شیرهای بال ولوهای پلیمری به روش های مختلف است. از انواع آن می توان به نوع فلنچ دار ، دو سر رابط ، یکسر رابط و یکسر نر یا دنده بیرون اشاره کرد.

بال ولو پارس خاور دو سر دنده دار
شیر بال ولو دو سر دنده پارس خاور

سایز شیرهای پلی اتیلنی :

این شیرها در سایزهای زیر دو اینچ تا ۴ اینچ تولید میگردد.( ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۷۵ ، ۹۰ ، ۱۱۰ ) و شیر بال ولو دنده داخل در سایزهای ۲/۱ ۱ و ۲ ۲/۱ ۲ و ۳ اینچ تولید می گردد.

لازم به ذکر است که بال ولو ها دارای دو نوع دسته هستند: بال ولوهای دسته کوتاه و بال ولوهای دسته بلند . در زیر به شرحی بر هر کدام میپردازیم .

شیر بال ولو پارس خاور – دسته کوتاه

این شیر ها در سه مدل تولید شده و به فروش میرسد :

  • شیر بال ولو دو سر رابط دسته کوتاه در سایزهایی مانند ۲اینچ
  • بال ولو دسته کوتاه یکسر رابط یکسر دنده بیرون – با مهره ماسوره  در سایزهای متفاوت ۲ اینچ و ۳ اینچ

شیر بال ولو پارس خاور – دسته بلند

این مدل محبوب از شیرآلات پارس خاور نیز در انواع متفاوتی تولید می گردد و آماده خرید می باشد :

  • شیر بال ولو دسته بلند دو سر رابط پیچی در اندازه های ۶۳ و ۷۵ و۶۳×۷۵
  • کشویی دسته بلند یکسر رابط یکسر دنده بیرون – مهره ماسوره دار در سایزهای  ۶۳ ، ۷۵ ، با قسمت نر به سایزهای ۲٫۵ و ۲ و اینچ بال ولو دسته بلند

شیرهای بال ولو (پلاستیکی سیاه) رنگ با سر ماده و نر و مخصوص لوله پلی اتیلن

 

استعلام قیمت و فروش شیر دسته بلند و کوتاه

برای دریافت لیست قیمت پارس خاور و خرید این شیر ها می توانید با ما  تماس گرفته و یا درخواست خود را ارسال نمایید. لازم به ذکر است که فروش به صورت کلی و جزئی انجام میشود و تخفیف مناسب ارائه خواهد شد. همچنین ارسال بار به تمامی نقاط استان و کشور انجام میگردد.

 

صفحات مرتبط با این نوشته

پارس خاور قزوین