خانه / محصول / شیرآلات هفتم تیر

شیرآلات هفتم تیر

انواع شیرآلات پر رونق و پر طرفدار در صنعت آب

شیرهای صنعت آب تنوع بسیار زیادی دارند و شرکت های مختلفی در داخل کشور به تولید و عرضه آنها می پردازند. از مدل های محبوب و معمول متفاوت این شیرآلات می توان به شیر کشویی ، شیر یکطرفه ، شیر تخلیه هوا اشاره کرد. شرکت های متفاوت مانند هفتم تیر ، میراب ، فاراب ، مکانیک آب و … این شیرها را در استاندارد های ثابت ولی با کیفیت های مختلف می سازند . به همین علت شیرها با نام های متفاوت و برندهای مختلف قیمت های گوناگونی دارند. برخی برندها و مارک ها ارزان تر هستند و برخی نیز گران تر می باشند.

دلایل انتخاب انواع شیرآلات

برای برخی از مصرف کنندگان به دلایل مختلاف کیفیت چندان اهمیت ندارد و ترجیح می دهند شیرهای ارزان قیمت تر استفاده کنند. اما این ارزان بودن از یک جایی به بعد به شدت روی عملکرد تاثیر می گذارد و موجب ایجاد مشکلات در طی دوره استفاده میشود.

به همین خاطر کارشناسان ما با توجه به نوع مصرف و محل نصب شما می توانند در انتخاب بهینه شیر ها و برندهای آن به شما کمک کنند.

شیرآلات هفتم تیر

شیر کشویی هفتم تیر

از شیرآلات با کیفیت خوب و بالا می توان به به طور مثال از شیرآلات برند هفتم تیر اشاره کرد. شرکت هفتم تیر اصفهان یک شرکت تقریبا دولتی و وابسته وزارت دفاع است که کیفیت بالایی در محصولات خود دارد. چدن نشکن یا داکتیل در بدنه و استیل رول شده در محور و قطعات خوب در آب بندی ها از جمله مشخصه های بارز این شیرآلات می باشد.

چرا شیرآلات هفتم تیر

این شرکت از اولین شرکت های تولید کننده این حوزه از شیرآلات است که متخصصین این حوزه با آن آشنایی کامل دارند. نام این شرکت ، سالها در کنار رقیبی همچون شرکت تولید کننده شیرآلات صنعتی میراب بوده است و همیشه طرفداران فراوانی خصوصا برای شیرهای کشویی زبانه لاستیکی و زبانه فلزی یا گیت ولو خود داشته است.

شیرآلات کشویی هفت تیر که بعضا آن را با شیر فلکه هفت تیر می شناسند به صورت خاص همیشه معروف و محبوب بوده اند. این شیرها بسیار روان کار می کنند ، آب بندی بی نظیری دارند و عمر طولانی در شرایط مختلف کاری آنها را از دیگرن متمایز کرده است.

برای تهیه شیرآلات این شرکت معتبر میتوانید با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید درخواست خود را برای ما به وسیله فکس ، تلگرام و یا واتس اپ برای ما ارسال کنید تا همکاران ما پیش فاکتور شما را با بهترین تخفیف ها ارسال کنند

تماس با ما :

فروش شیرآلات به قیمت

تلفن فروش شیراتصال

 

صفحات و نوشته های مشابه با این نوشته:

آشنایی با شیر کشویی زبانه لاستیکی هفتم تیر

شیرهای چدنی شزکت هفتم تیر