خانه / برندها / میراب ،شیرهای صنعتی

میراب ،شیرهای صنعتی

آشنایی با شیر ها و اتصالات شرکت میراب

میراب تولید کننده بزرگ و معتبر سبد بزرگی از شیرآلات صنعتی است که به دلیل کیفیت مناسب و منحصر به فرد خود ، بخش قابل توجهی از محصولات خود را به کشورهای دیگر دنیا صادر میکند.

این شرکت علی الخصوص برای تولید شیرهای خاص وبسیار بزرگ خود و نیز شیرهای کنترلی مدل کلایتون تولیدی اش معروف است.

هم اکنون این تولید کننده به غیر از  شیرهای چدنی (تمامی شیر ها از چدن داکتیل یا نشکن) به تولید برخی اتصالات و شیرهای فولادی نیز روی آورده است.

فروش شیرآلات میراب

فروش شیرآلات میراب

برخی تولیدات شرکت میراب در زیر آورده شده است :

 لازم به ذکر است که تمامی تولیدات این شرکت به رنگ آبی میباشد و به صورت اپوکسی پودری رنگ آمیزی شده اند.

فروش شیرآلات میراب

فروشگاه تخصصی “شیراتصال” ، فروشگاهی برای فروش شیرآلات و اتصالات شرکت میراب (تولید کننده شیرهای صنعت آب و فاضلاب) با تخفیف بسیار خوب است. وب سایت این فروشگاه (همین سایتی که اکنون در حال مطالعه آن هستید) برای مشاوره و فروش شیرآلات به تمام مشتریان بالقوه طراحی و بارگزاری شده است.

برای کسب اطلاعات فنی بیشتر در مورد انتخاب شیرآلات و قطعات مناسب و نیز در صورتی که تصمیم به خرید شیرآلات (به صورت جزیی و یا کلی) دارید و همچنین برای دریافت لیست قیمت شیرآلات ، می توانید با ما تماس بگیرید و لیست درخواست خود را فکس کنید و یا به آدرس زیر ایمیل نمایید.

کارشناسان ما پس از دریافت نامه شما ، با شما تماس خواهند گرفت و پس از آن پیش فاکتور اقلام مورد نظر شما را با قیمت های مناسب حضورتان ارسال میکنند.

شیراتصال ، فروشگاهی اینترنتی برای فروش مناسب محصولات شرکت میراب با تحویل سریع

پیشنهادات دیگر :

 آشنایی و خرید شیرهای شرکت هفتم تیر

آشنایی و خرید شیرآلات شرکت وگ بیهمتا

آشنایی و خرید شیرآلات فاراب

آشنایی و خرید شیرهای شرکت مکانیک آب

2 نظر

  1. باسلام آیا میتوانیم بین دریچه های سرویس و اضطراری سد بجای شیرهوای دیسکی از شیرهوای دو روزنه استفاده کرد دلیل علمی نیاز دارم در صورت مثبت بودن .خواهشا جواب سوال بنده را بدهید بعد انشاا.. خرید خواهیم کرد.ممنون جبارپور ۰۹۱۹۲۲۳۲۵۰۸

  2. با سلام من واقعا دنبال همچین سایتی می گشتم . ممنون از شما . لطفا لیست شیرهای کشویی ، یکطرفه ، پروانه ای ، فشارشکن و تخلیه هوا را برای اینجانب ارسال نمایید . بنده پیمانکار آب هستم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد